Ne
  • Saç Ekimi
  • Lazer Epilasyon
  • Güzellik
  • Estetik
  • Sağlıklı Yaşam
  • Spa / Masaj
  • Dövme
Nerede

For-Est Saç Ekimi

Mutluluğunuz İçin

Bu işletmeyi ilk değerlendiren siz olun...

For-Est Polikliniği’nin kendine biçtiği vizyon, Ankara’daki saç ekimi uygulamalarını profesyonel bir düzeye çıkarmak ve hastalarına evrensel standartlarda hizmet vermektir. Bu amaçla, konusunda uzman doktorlarımız aynı çatı altında bir araya gelmişlerdir. Doktorlarımızın temel motivasyonu, Ankara’nın sağlık turizminde sıklıkla tercih edilen bir cazibe merkezi haline gelmesine katkıda bulunmaktır.

Estetik uygulamaların istenen başarıya ulaşabilmesi, nitelikli ve iyi planlanmış bir iletişimle mümkündür. Kurumumuz hasta memnuniyetini temel ilke olarak benimsemektedir. Estetik misyonumuz, hastalarımızı sağlıkla güzelleştirmektir. Uygulamalarımız, hastalarımızın kişisel durumuna göre planlanmaktadır.

For-Est Polikliniği, sağlıklı bir biçimde güzelleşmenizi ve güzelliğinizi en doğal haliyle yansıtmanızı hedeflemektedir. Bu doğrultuda, hastalarımızın eksiksiz güvenini kazanmak en ciddi kaygımızı oluşturmaktadır.

Ödün vermeyeceğimiz tek ilke, hastalarımıza ve taleplerine dönük dürüstlüğümüzdür. Dürüstlük, kendimize biçtiğimiz misyonun en önemli parçasını oluşturmaktadır.

Hayat felsefemiz ve mesleki yaşantımızda benimsediğimiz ilkelerimiz, aynı anlayış üzerine kurulmuştur. Kliniğimizde hasta güvenliği ve sağlığı, en son teknolojik yenilikler ile korunmaktadır. Kullandığımız tıbbi malzemeler, dünya standartlarına uygun olarak seçilmektedir. Estetik uygulamalarımızın amacı, doğal ve abartısız bir güzelliğe kavuşmanızı sağlamaktır.

Fiziksel güzellik ile kişisel özgüven arasında dolaysız bir ilişki bulunmaktadır. Kliniğimizde sizlere hizmet veren uzman doktorlarımız, estetik görüntünüzle birlikte özgüveninizin artmasını da hedeflemektedir.

Mutluluğunuz ve beklentilerinizin sorunsuz bir biçimde gerçekleşmesini istiyorsanız, For-Est Polikliniği tam size göre…

Bir Yorum Yazın...

Değerlendirmeniz
angry
crying
sleeping
smily
cool
Gözat

Your review recommended to be at least 140 characters long :)