Ne
  • Saç Ekimi
  • Lazer Epilasyon
  • Güzellik
  • Estetik
  • Sağlıklı Yaşam
  • Spa / Masaj
  • Dövme
Nerede

Opr. Dr. Burak Yiğenoğlu

Mutlu Bir Görünüm İçin

Bu işletmeyi ilk değerlendiren siz olun...

Burak Yiğenoğlu Kimdir?

1- 1976 yılında Adana’nın Kozan ilçesinde Dünyaya geldim. Lise öğrenimimi Kozan’da tamamladıktan sonra Ankara Ünv. Tıp Fakültesini bitirdim. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cer. Eğitimimi Çukurova Ünv. de aldım. Evliyim, bir kız ve bir erkek çocuk babasıyım.

2- Hastalarıma ulaşmanın daha kolay olacağını düşünüyorum. Ayrıca Hekimlik mesleğinde kendi kliniğinizde, muayenehanenizde çalışma daha keyiflidir.

3- Kendi sloganım; ‘ Estetik Cerrahi, doğallığın korunduğu kusurların giderildiği bir sanattır.’ Bu kapsamda hastalarıma faydasına inandığım Estetik Müdahalelerin tümünü yapmaya çalışıyorum.
Hastalarımızdan gelen isteklerin büyük kısmı meme estetiği, burun estetiği, liposuction, karın germe, yüz bölgesine botoks ve dolgu maddeleri uygulanması vs.

4- İl dışı olduğu gibi Uluslararası taleplerde olmaktadır. Teknolojinin ilerlemiş olmasının faydalarını görüyoruz.

5- Yaş gruplarına göre değişiyor. Genel olarak en önde gelen estetik talepler meme estetiği ve burun estetiği.

6- ( Soru; meme estetiği  hangi durumlarda yapılmaktadır)
Öncelikle hastanın ne talep ettiği, ne istediği, hastanın muayenesi yapıldıktan sonra iyice değerlendirilmelidir.
Meme büyütme de silikon meme protezleri kullanıyoruz. Hastane ortamında yaklaşık 1-1,5 saatlik bir operasyon ile yapılmaktadır.
Meme küçültme ve meme dikleştirme ameliyatı ameliyat öncesi çizimlere göre yapılmaktadır. Ameliyat kadar ameliyat sonrası takipler de çok önemli. Her şey yolunda gitse bile ilk on gün ağır bir iş yapmaktan kaçınılmalıdır.

7-  İlk koşul samimiyet ve doğallık. Tabiki bunlar güven duygusu ile destekleniyor. Bunları hastalarıma sağladığımı düşünüyorum. Bir de hastalarımın direk bana ulaşabilmesi önemli. Çok önemli bir gerekçem yoksa hastalarımla direk görüşmeyi tercih ediyorum.

Bir Yorum Yazın...

Değerlendirmeniz
angry
crying
sleeping
smily
cool
Gözat

Your review recommended to be at least 140 characters long :)