Ne
  • Saç Ekimi
  • Lazer Epilasyon
  • Güzellik
  • Estetik
  • Sağlıklı Yaşam
  • Spa / Masaj
  • Dövme
Nerede

Opr. Dr. Emrah Efe Aslaner

En Güzel Giysiniz Cildiniz

Bu işletmeyi ilk değerlendiren siz olun...
Opr. Dr. Emrah Efe Aslaner 1983 yılında Adana’da doğdu. İlkokul eğitimini 1993 yılında Adana Cebesoy İlkokulu’nda, ortaöğretimi 2001 yılında Adana Anadolu Lisesi ve Özel Çukurova Bilfen Okulları’nda tamamladı. Daha sonra 2001-2002 yılları arasında Türk Kültür Vakfı bursuyla Amerika’nın Kansas eyaletinde Wichita Northwest High School’da okuyarak burada liseden mezun oldu.
2002 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa İngilizce Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başladı. Tıp eğitimi sırasında 2005 yılında İspanya’da, 2006 yılında Çek Cumhuriyeti’nde ve 2007 yılında Amerika’da Plastik Cerrahi ve Genel Cerrahi stajları yaptı. 2008 yılında Tıpta Uzmanlık Sınavı’nda Çukurova Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı. 2014 yılında ‘Otolog Doku veya İmplant ile Yapılan Meme Rekonstrüksiyonlarında Kullanılan Farklı Onarım Yöntemlerinin Karşılaştırılması’ isimli tez ile uzmanlık eğitimini tamamladı. Yine aynı yıl Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği’nin ‘Ulusal Yeterlilik Sınavı’na ve Plastik Cerrahi uzmanlığı’nın Avrupa’da da geçerli olması için yazılı ve sözlü iki aşamalı olarak düzenlenen European Board of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (EBOPRAS) sınavının yazılı aşamasına Brüksel’de sözlü aşamasına Helsinki’de girerek başarılı oldu ve Avrupa denkliğini aldı.
Mecburi hizmetini yapmak için görevlendirildiği Osmaniye Devlet Hastanesi’nde 3 yıl boyunca bölgenin tek Plastik Cerrahi uzmanı olarak çalışıp merkez hastaneye bağlı dört farklı hastanenin de konsültan hekimliğini yaptı. Bu süreçte sayısız burun, memegöz kapağıkulak ve vücut estetiği ameliyatlarının yanısıra doğumsal yüz ve el anomalileri, acil yüz kemiklerinin kırıkları ve yaralanmaları, cilt kanserleri, yanıklar ve mikrocerrahi gerektiren travma ameliyatlarını da başarıyla gerçekleştirdi.
2017 yılında, akademik anlamda daha çok çalışmak ve ameliyatlarını Adana’da yapmak amacıyla Adana Başkent Üniversitesi’nde göreve başladı.  Çok iyi derecede İngilizce ve iyi derecede İspanyolca bilen Dr. Aslaner Türk ve Avrupa Plastik Cerrahi Dernekleri üyesi olarak plastik cerrahinin tüm uygulama alanlarında ameliyatlar yapmakta ve akademik çalışmalarına devam etmektedir.  Dr. Aslaner evli ve ‘en önemli yayınlarım’ olarak adlandırdığı Ela ve Efe isimli iki çocuk babasıdır.

 

Bir Yorum Yazın...

Değerlendirmeniz
angry
crying
sleeping
smily
cool
Gözat

Your review recommended to be at least 140 characters long :)