Yetkin BAYER turizm acentası olarak 06/11/2018 tarihinden itibaren var olan sağlık turizmi alanında Arap Yarımadası tarafından tercih edilen 25 yıldır sadece saç ekimi alanında uzmanlaşmış Yetkin BAYER tarafından kurulmuştur. Saç ekimi, kaş ekimi, sakal ekimi alanında başarılara imza atan gerek operasyon öncesi ve sonrası tüm kontrol ve sorumlulıkların paylaşan bir ekip ve ekibi koordine eden DR YETKİN BAYER her operasyon takibini sağladığı gibi tercih edilmesininde en büyük sebebi özverili çalışmasıdır.

İşimize ve hastalarımıza olan sadakatimiz ve samimi yaklaşımımız, tıp bilimine duyduğumuz bağlılık ve uzmanlık alanımızda sürekli devam eden araştırmalarımız Dr. Yetkin Bayer kliniğini oluşturan temel ve önemli değerlerdir.

Dr. Yetkin Bayer kliniğini diğerlerinden ayıran başlıca özelliğin kliniğimizi büyük bir hayal ile açmamız olduğunu söyleyebiliriz. Kliniğimizin özel olmasını, 23 yılı aşkın tecrübe ve 6000‘in üzerinde gerçekleştirdiğimiz saç ekimi işlemine, yoğun çalışma ve özveriye borçluyuz.

Dr. Yetkin Bayer Kliniği ameliyatlar ve kozmetik işlemlerde uluslararası alanda kullanılan en son teknoloji ve en gelişmiş tedavi tekniklerini hastalarında en iyi sonuçları elde edebilmek için kullanmaktadır.

Her ekim işleminin ardından bir sene boyunca hastalarımızın iyileşme sürecini takip ediyor, ayrıca hastalarımız için havaalanı, hastane ve 5 -yıldızlı otel arasında ulaşım hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

Buna ek olarak hastalarımıza işlem öncesi, sırası ve sonrasında Arapça, İngilizce, İtalyanca, Almanca ve Fransızca gibi dillerde çeviri hizmetleri veriyoruz.